Barevné ladění zásuvek a vypínačů můžete měnit podle svých potřeb

Když to doma chcete mít pěkné, neměli byste zapomenout na nic, co je na první pohled viditelné. Velké barevné plochy určují ráz celé místnosti, ale detaily rozhodují o tom, jak to u vás bude nakonec vypadat. Takže i když všechno vyladíte a zapomenete na drobné, ale o to důležitější prvky, stále to nebude ono. A právě ty miniaturní, na první pohled nevýznamné drobnosti rozhodují o úspěchu vašeho domácího snažení.

zásuvka, strojek.jpg

Drobnými prvky, na které narazíte snad v každé místnosti v bytě, jsou zásuvky a vypínače. Ač není těžké si je pořídit, a nejsou ani moc drahé, je velmi náročné sehnat takové, které budou přesně odpovídat vašim představám. Třeba z hlediska barev. Jak často potkáváte barevné zásuvky a vypínače? Moc často asi ne, že? Je pochopitelné, že když jde o bílé stěny, tak budou zpravidla opatřeny bílými elektronickými pomocníky. Nebývají zpravidla až tak moc krásní, aby měl někdo z nás větší důvod je vystavovat. Na druhou stranu, pokud máte doma na stěnách barevnou výmalbu, jak je nyní v módě, jistě vám přijde vhod, když si pořídíte barevné zásuvky a vypínače, které s ní dokonale splynou. Jenže, kde je vzít?
Nabídek mnoho není, ale přesto, kdy zabrousíte do portfolia výrobce schneider electric, tak budete spokojení. Najdete zde přesně to, co hledáte. Zásuvky a vypínače ve všech možných barvách i barevných odstínech podle vašich představ. Taková je výrobní řada schneider unica.

černé zástrčky, elektronika.jpg

Lidé se barevných zásuvek a vypínačů svým způsobem obávají. Je to dáno tím, že se bojí situace, kdy se rozhodnou pro změnu výmalby. Přece jen, bílý vypínač na barevné stěně bude vždy vypadat lépe, než ten, který má barvu odlišnou od výmalby. Jenže v tomto případě můžete zůstat zcela v klidu. Výrobní řada unica vyniká svou modularitou, takže zatímco strojky jsou univerzální a na stěně zůstávají, barevné rámečky můžete měnit tak často, jak budete chtít. Je to snadné.