Je jedno, jaké je roční období, zábava je vždycky v plném proudu

Začneme tak trochu s mužským světem. Za pár dní, konkrétně 4. září končí akce s názvem Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Koná se to v Invalidovně a spadá to do historických a vojenských akcích, takže je to opravdu nejspíš ryze mužská zábava, i když není nikde psáno, že by se ženy nesměly přijít podívat. Tato akce se inspirovala ze světa, kde se konají běžně fashion week. Tato akce je ojedinělá svým způsobem, že ukazuje nové mladé talenty či mění zaužívané pravidla české módní scény.
auto Mercedes-Benz
Těsně před půlnocí 31. srpna končí akce, jenž nese název Letní kulturní festival České hrady.cz – Bezděz. Jak je zřejmé, jde o tzv. poslední zastávku z celého festivalu, který probíhal po toto léto. Kdo to nezná, tak vězte, že se jedná o místo, které nabízí přehlídku nejúspěšnějších hudebních skupin na české scéně, přičemž se ještě musí připočítat další kulturní program k tomu všemu. Je zajímavé, že čím dál více lidí sem přijíždí na kolech, a to dokonce i s rodinami.
Tím pádem se zde rozhodli, podpořit cyklistiku jako takovou, jelikož drtivá většina českých hradů leží poblíž nebo přímo u cyklotras a cyklostezek. Během těchto festivalů mohli návštěvníci vidět například tyto hvězdy populární hudby – Anna K., Kryštof, Arakain, Lucie Bílá, Michal Hrůza, Mirai, Marpo či slovenští No Name a tak dále. Letos to bylo už podruhé, kdy organizátoři vyhlásili talentovou soutěž  Zahraj si s kapelou na festivalu Hrady CZ.
Do ní se přihlásilo na šedesát kapel, z toho postoupily tři nejúspěšnější z každého regionu. To ale není všechno. Z těchto se ještě vyvine jedna vítězná, která si vždycky zahraje na té konkrétní zastávce. 30. srpna se koná další akce, tentokrát společenská, a to je vlastně i takové rozloučení s létem. Úplně celým jménem Rozloučení s létem na Skalce. Akce začíná ve čtyři hodiny odpoledne a končí v jedenáct večer.
Na této akci mimo jiné spolupracuje i skupina MGDance a firma Manner, což znamená, že se od ní mohou návštěvníci těšit nejen na zábavu a soutěže, ale také na odměny. Pokud bude počasí přát, tak se mohou všichni těšit i na horkovzdušný balón. Kromě těchto všech věcí čeká návštěvníky ještě vypouštění 50 balónků s volnými vstupy na Skalku. Kdo má rád sport, tak zcela jistě nepohrdne další akcí.
posvícení s nástroji
Mistrovství světa v kombinovaném hodu se koná 30. až 31. srpna. Soutěžit se bude ve více disciplínách – vrh v kategorii čehokoli na terč ze tří, pěti nebo sedmi metrů, dále hod sekyrkou  ze čtyř či sedmi metrů, dálkové vrhání nožů a mnoho dalšího. Někomu to může připadat nebezpečně, ale tak to není. Bezpečnost je i v tomhle případě na prvním místě. Rodinné vstupné na první den je 200 Kč. Pro studenty je to jen polovina.