Internetová reklama

Podle mého názoru, kdo chce, aby jeho firma nebo společnost jenom vzkvétala, tak také samozřejmě potřebuje nějakou kvalitní reklamu. Kdyby to všechno záleželo opravdu jenom na mě, tak si dávám záležet na tom, aby moje reklama byla opravdu profesionální udělaná. Vzpomínám si na svého souseda, který chtěl ušetřit peníze ve firmě a nechal si udělat nějakou divnou reklamu od nechvalné agentury, což mě osobně by se vůbec nelíbilo. A víte, jak to nakonec celé dopadlo, když soused udělal? Samozřejmě, že to žádný profesionál vůbec nebyl. A neměl nad tím ani nad tím uvažovat, muselo mu dojít, že to nedopadne dobře.

Online reklamy jsou také nutné.

Soused si řekl, že ušetří nějaké peníze tím, že si vůbec nevezme na pomoc na reklamu nějakou lepší firmu, která by mu udělala jistě vše na jedničku, protože se rozhodl, že si ji tam udělá sám. A to včetně marketingu. Vůbec nevěděl, že si třeba může dát nějakou skvělou a poctivou reklamu na Pinterest anebo na tik tok.

I já využívám sociální sítě hodně.

Proč se do toho soused jenom motal? Tady alespoň vidíte, že neznalost opravdu jenom uškodí. Myslím si, že kdyby se spojil s nějakou kvalitní firmu anebo společností, tak by mu jistě poradila lépe a řekla mu, že reklama musí být hlavně také gramaticky dobře. A je smůla, že soused totiž moc nerozumí češtině, takže to nakonec dopadlo také tak, že část jeho reklamy měla takové hrubky, že to vypadalo opravdu neprofesionálně a já osobně bych do takové firmy asi vůbec nevstoupila. Proto jsem si řekla, že když má někdo opravdu kvalitní reklamu, a to jak například na tik toku anebo na Pinterestu, tak to vlastně také vypovídá o reputaci celé filmy. A jistě každý chce, aby jeho reklama byla vždy skvělá a aby byla poutavá. Všichni tušíme, že je také důležitá PPC reklama TikToková anebo také PPC reklama Pinterestová, která vám také udělá opravdu hodně užitku.