Jak vyřešit neočekávané stěhování

Vypůjčte si dodávku

Dostali jste se do situace, kdy musíte urychleně řešit stěhování, a nemáte čas na dlouhé otálení? Nechcete zároveň zbytečně utrácet za profesionální stěhováky a navíc je možná pozdě objednávat jejich služby? Pak by se vám mohl hodit pronájem transportní dodávky, se kterou se přestěhujete sami. Jediné, co potřebujete, je spolehlivý kamarád, který vypomůže s nakládáním věcí.

skladové kontejnery

Pronájem skladového kontejneru

Jestliže předpokládáte, že bude zapotřebí vystěhovat z domu nějaké vybavení, anebo si je převážíte z vašeho bytu a v domě se nachází mnoho předmětů, které nechcete ihned zlikvidovat, ale nejprve roztřídit, může se vám hodit přepravní kontejner. Necháte jej umístit na zahradu před vchod do vašeho domu, abyste to k němu měli blízko, a zaplníte jej věcmi třeba až ke stropu. Rozměry kontejnerů jsou obvykle šest nebo dvanáct metrů na délku, dva a půl metru na šířku a dva a půl metru na výšku. Do šestimetrového boxu se obvykle vejde běžné vybavení dvoupokojového bytu bez kuchyňské linky.

Výhody kontejnerů jsou celkem jasné již na první pohled – jsou perfektně uzavřené ze všech stran a neproniká dovnitř ani denní světlo a UV záření, ani prach nebo déšť. Věci jsou v kontejneru v bezpečí i před bouřkou a krupobitím. Vrata jsou uzamykatelná a chrání obsah kontejneru před nezvanými hosty.

vrata kontejnerů

Kontejner poslouží i při rekonstrukci

Kdybyste se rozhodli, že budete dům či chatu nejprve rekonstruovat, můžete si domluvit pronájem skladu z Prahy https://www.otpsklady.cz/ dlouhodobější, po celou předpokládanou dobu trvání rekonstrukce. Uvnitř kontejneru budou vaše věci v bezpečí a po skončení stavebních prací je snadno přemístíte zpět na své původní, či nové místo. Úschova věcí v kontejneru je výhodná také v tom, že nemusíte vážit dlouhou cestu za stěhovací firmou, která poskytuje za úplatu skladové prostory, a naopak máte vše na zahradě přímo u nosu.