Láska vždy někoho potrápí

Vždy se najde někdo, komu láska ublíží. Bohužel je to tak. Dnes je to tak, že člověk se zvládne velmi rychle a také velmi snadno do někoho zamilovat a na konec to dopadne tak, že je z toho všeho daný člověk tak akorát smutný, protože to nedopadlo tak, jak čekal. Bohužel dnes je potřeba počítat i s odmítnutím a to i když může být něco takového pro daného člověka velmi těžké. Najdou se lidé, které odmítnutí bolí natolik, že kolikrát přemýšlejí nad tím, že by si kvůli něčemu takovému vzali život. Něco takového by ale nikdo neměl dělat, protože přeci to, že to nevyšlo nyní neznamená, že to nevyjde jindy a s někým, kdo bude daleko lepší.

dva lidé

Člověk si kolikrát namlouvá, že už nikdy nikoho lepšího nesežene a že bude napořád sám. Rozhodně z něčeho takového ale nemusíte mít obavy, protože jak sami jednou zjistíte, opravdu se dá najít někdo, kdo bude daleko lepší než byl daný člověk. Je pochopitelné, že vás může odmítnutí bolet, protože rozhodně není nic příjemného, pokud vás někdo odmítne a to ještě, pokud jste do daného člověka už nějakou dobu zamilovaní. Uvidíte, že na konec vše ale dobře dopadne.

Nějakou tu dobu to bude určitě tak, že vám z toho všeho bude smutno a že se nebudete zrovna cítit na to, že byste si chtěli hledat někoho jiného, ale uvidíte, že se jednou ráno vzbudíte a zjistíte, že nastal ten čas zkusit si najít někoho nového. Někoho, kdo se do vás taky ihned zamiluje a daný člověk se vám bude hlavně zamlouvat tak, jak ještě nikdy nikdo.

měsíční srdce

Každý může na konec najít lásku, takže uvidíte, že vše na konec dobře dopadne a to jak pro vás, tak i pro někoho dalšího, kdo měl stejný pocit, jako vy. Člověk by neměl být smutný z toho že něco nedopadlo podle představ daného člověka. Uvidíte, že na konec to všechno k něčemu bylo a že budete na konec tak šťastní, jak jste doufali. Nebuďte smutní z toho, že zrovna teď něco nevyšlo. Na konec vše dobře dopadne. Má smysl to nevzdávat.