Plán je spojený s vaším odchodem do důchodu

Ano. Jdete do zaslouženého důchodu po mnoha letech práce. Moc se vám ve vašem bytě nechce zůstat. Ruch města chcete vyměnit za bydlení mimo město. Chcete tedy vyměnit městský byt, který máte v osobním vlastnictví za bydlení na zahradě. Chcete to rychle a bez nějakého složitého běhání po úřadech, bez shánění stavebních firem, které nemají čas, mají bohužel plno zakázek. A nechcete se také podílet na shánění stavebního materiálu. Takže jste se rozhodli, že si koupíte mobilní dům. Ano. Takový mobilheim je ideální, je čistý a suchý, má plno oken, topidlo si sami vyberete.

máme hypotéku

Může být koupený dokonce i komplet zařízený, se vším všudy. Tedy s nábytkem, hotovou kuchyní i koupelnou. A nebojte, místa je tady dost i pro návštěvy vašich vnuků. Takže opět zní otázka „Potřebujete peníze?“ Ano, samozřejmě, ale půjčku si nevezmete v bankovním institutu. Tam dělají problémy, jednou to je záznam v registru poté nedostatečný příjem. Ne, vy rovnou oslovíte nebankovní společnost se žádostí o hypotéku. Konkrétně se tento produkt jmenuje hypotéka bez dokládání příjmů. Ano, tam vám zaměstnanci společnosti vyjdou ochotně vstříc.

už máme hypotéku

Tam vám nebudou dělat problémy, že máte například nějaký záznam v registru, nebo nedostatečný příjem. Přitom víte, že musíte ručit nebankovní společnosti nějakou nemovitostí. Tady problém není, budete ručit svým městským bytem, který máte v osobním vlastnictví. A hypotéku budete splácet ze svého důchodu, tady to půjde rychle, máte penzijní připojištění. Proto nemusíte využít u této společnosti nabídku možnosti splácení půjčených peněz až na dlouhých třicet let. Samozřejmě, až půjčené finanční prostředky určené na koupi mobilního domu splatíte, tak je váš městský byt, který máte v osobním vlastnictví, uvedené záruky zbaven a vy se v klidu můžete rozhodnout co s ním. Nyní si začněte pomalu vybírat mobilní dům z opravdu velké nabídky.