Zazáříte na akci

Ples, večírek nebo firemní akce jsou události, na kterých se každý chce líbit a chce vypadat dobře. Týká se to nejen žen ale i mužů. Muži mají co se týče oblíkání trochu omezenější možnosti než ženy, protože mohou nosit jedině oblek a kravatu nebo motýlka. I obleky se dají koupit v moha provedeních. V poslední době jsou velmi populární saténové obleky, ale většina mužů i přes módní výstřelky zůstává věrná klasickému černému nebo tmavě modrému obleku. To ženy mají větší možnosti.

fialové šaty

Ženy si mohou vybrat
Ženy mohou nosit sukně a halenky, šaty a nebo i overaly. Všechny tyto druhy oděvu se mohou nosit bez obav i do společnosti. Stačí jen vybrat ten správný typ. Na celé čáře vyhrávají jednobarevné kousky, které se lépe dají sladit například s kabelkou nebo botami. Pozornosti nesmí uniknout ani doplňky do vlasů nebo šperky. I u těchto věcí je důležité umět je sladit se zbytkem outfitu. Ale ženy si s tím jistě rády vyhrají.

Hledáte to pravé?
I když plesová sezona skončila a na další si chvilku počkáme, i během celého roku se konají různé akce, na které je vhodné si vzít společenské šaty. Proto je dobré je mít neustále ve skříni. Nebo vědět kam si je můžete zajít vypůjčit. I celebrity si půjčují luxusní společenské šaty, kterými dokážou ohromit nejen své okolí, ale doslova i celou republiku prostřednictvím bulvárních plátků.

oranžové šaty

Musíte vědět kam pro ně
Najít ty nejlepší šaty může dát zabrat. Většinou je to běh na delší trať, protože salony mívají narváno právě před plesovou sezonou. Je potřeba mít alespoň nějakou představu o tom, co si chcete obléknout, protože výběr na místě vám půjde snáz. Mnoho salonů má své šaty vystaveny i v e-katalogu na webu, takže pokud si jej prohlédnete ještě před návštěvou, budete mít lepší přehled a vyberete si snáz. Na každé akci můžete zazářit, a nemusíte být známá osobnost.