Když máte potíže

Náš bytový dům je možná prokletý, ale minimálně jednou do roka řešíme nějakou havárii. Pro havarijní službu už jsme něco, jako stálý zákazník. Naším nejčastějším problémem je ucpané kanalizační potrubí, což se projeví nelibou vůní po chodbách domu a to hned víme, odkud vítr fouká. Lépe řečeno, odkud se smrad line. T2žko vypátráme, komu se podařilo vylít do záchodu s vodou po úklidu i hadr, ale víme, že kanalizační trubkou neprošel hladce, ucpal ji a problém byl na světě. Ale naposledy jsme volali havarijní službu, když nám praskl spoj na topení, které vede ve sklepě v sušárně. U téhle havárie byla výhoda, že nebylo koho vytopit, možná tak krtky pod domem. Naštěstí ani zrovna nemrzlo, takže když byl dům nějakou dobu bez vytápění, tak nikdo neumrzl.

instalatér

Mít telefon na havarijní službu Ostrava je pro mě jako předsedu společenství samozřejmostí, protože mi volají lidé z domu, i když jsem na dovolené a já na dálku musím havarijní službu obvolávat. Řekla bych, že moje číslo už mají také uložené. Řešila jsem už i zatečení přes střechu do bytu a přerostlé větve stromu, který se ve vichřici tak ohýbal, že bouchal do stříšek balkónů a hrozilo jejich rozbití. A poslední problém v domě? Zalomený klíč v zámku dveří, které byly zamčené, takže se nikdo nemohl dostat domu ven ani dovnitř. Naštěstí i zámečnictví má pohotovostní službu a šikovný klíčník zalomený klíč odvrtal a vysvobodil nás z domu. Kolem domu se stále něco děje a tak jen čekáme, co to bude příště.

instalatér

Naštěstí na všechno existují havarijní služby, které přijedou jak jen to jde rychle a problém precizně vyřeší. Máte také uložená telefonní čísla na havarijní služby ve vašem okolí? Pro instalatérské havárie v okolí Ostravy můžu doporučit firmu Rychle.eu, v nabídce mají topenářské práce, ale onu havarijní službu, která se může hodit doslova kdykoliv.

5/5 - (3 votes)