Pokoje pro děti

Je opravdu hodně způsobů, jak můžete navrhnout dětský pokoj. Mně se tohle opravdu hodně líbí, protože když to tak vezmu, tak většinou mnoho dospělých lidí spíše dbá na to, aby měli designově navrhnuté jiné místnosti než třeba například dětský pokoj. A když to tak vezmu, tak přeci dětský pokoj si zaslouží nějakou velikou péči také. A to například tím, že nebudou mít designové místnosti jenom rodiče, ale také děti. A když jsem tohle řekla svému příteli, tak přítel chvíli na mě koukal a kroutil hlavou, protože vůbec se mu nelíbilo, že bychom prý měli utrácet peníze za něco, kde ani nebudeme.

Pokoje jsou zajímavé.

Na jednu stranu v tomhle přítel má jistě pravdu, protože my v tom nebudeme, bude to přeci dětský pokojíček. Jenomže přítel nechce utrácet peníze za to, že prý to ani hosté nebudou vidět. Opravdu mi to přišlo jako velký nesmysl. Chvíli jsem na něj koukala a koulela jsem očima potom také. Jak by to sousedi neviděli? Je to jen moje věc! Nemusí to vidět každý a každému to může být jedno. Vždyť přeci, když k nám přijde nějaká návštěva, tak jim mohu ukázat také dětský pokoj. A proto návrhy dětských pokojů můžou být naprosto perfektní, pokud chcete mít něco nového a nechcete mít doma už stereotyp.

I děti mají rády styl.

Proto jsem také řekla své mámě, aby se mi podívala na webové stránky bydesign.cz, kde právě návrhy dětských pokojů jsou. A ona sama mi řekla, že by to bylo opravdu perfektní. Protože máme dvě děti, kterým už bylo dávno deset let, takže už i ony by chtěly mít něco nového než jenom obyčejný dětský pokoj. Takže jsem příteli řekla, ať se na mě prostě nezlobí, ale že prostě nechám udělat svým dětem návrh dětského pokoje a to odborníkem. Myslím si, že nakonec se s tím přítel smíří a dá mi za pravdu, že i malé děti chtějí mít opravdu krásný a designový pokoj. A návrhy dětských pokojů nemusí být nutně drahé. Stačí, když se s designérem dobře domluvíte předem na ceně a máte vystaráno.