Příběh jednoho fenoménu

Již kdysi dávno pradávno se přišlo na to, že sušené květy této rostlinky navozují v člověku jiné, vesměs pozitivní nálady. Dokáže to navodit určitou euforii, a tím to vlastně pomáhá člověku překonávat například stres, nebo nějakou depresi. Bohužel, to se asi někomu tam nahoře nelíbilo a vyhlásil proti této rostlině válečné tažení, pokud má jen o něco vyšší obsah THC, než si mocipán přál. Tím začalo houfné vypalování této byliny a za její držení vás klidně zavřou. I když ji máte jen pro sebe a výlučně proti bolesti, jsou schopni vám přišít něco o neoprávněné výrobě a jste v kriminále a ani si nestačíte škytnout.

Naštěstí THC není jeden jediný kanabinoid, který rostlinka umí vyprodukovat. Některá čísla hovoří rovnou o stovce. Pro běžné použití se však THC brávalo jako ukazatel. Nyní již tomu tak být nemusí. Na světě je totiž HHC, který THC směle nahradí a není postihován. Je povolen zatím snad skoro všude, takže není třeba mít obavy z represí.

list rostliny

Dotazovaní uživatelé popisovali po spotřebě HHC svůj stav jako shodný s THC, jen snad trochu slabší obluzující účinky. Taktéž prý tlumí bolest a při správném dávkování pomáhá s usnutím a spánkem všeobecně. Je tedy skoro jisto, že to celé zabaleno a prodáno lze použít také k léčbě depresí a stresů, jak již jednou uvedeno výše.

Ovšem navození dobré nálady a povznesení se nad problémy je samozřejmě prioritou. A daří se to skvěle.

květ rostliny

Tato látka je tak nová, že ještě nebyly prováděny žádné speciální lékařské výzkumy ohledně účinů, takže se nelze odvolat na přímé lékařské nálezy nebo zprávy. Veškeré informace pocházejí zatím pouze od uživatelů, a to obojího druhu. Těch, co měli zkušenost s THC i těch, kteří to nikdy nezkoušeli.

Pokud se chcete i vy přidat k těm zkoušejícím, tak pozor, kde toto zboží kupujete! Berte je výhradně z odkazu v tomto článku!